Görgessen

Egyéb

Klubunk legeredményesebb fiatal sportolóit díjazták

Klubunk legeredményesebb fiatal sportolóit díjazták

A Ferencvárosi Torna Club nagy hangsúlyt fektet az utánpótlás korú sportolók megfelelő nevelésére, s ehhez hozzátartozik, hogy eredményesség esetén a jutalmazás sem marad el. Szerdán a népligeti Fradi Liget étteremben rendezték a 2021-ben legeredményesebb ferencvárosi utánpótlás-versenyzők díjátadóját, amely az Albert Alapítvány támogatásával jött létre. A díjakat (oklevél, emlékérem és pénzjutalom) Nyíri Zoltán, az FTC ügyvezető alelnöke, valamint Albert Magdolna, az alapítvány ügyvezetője adta át 28 sportolónak.

Összesen nyolc sportág, vízilabda (Gulyás-Oldal Emma, Simon Sebestyén Gergely, Regős Vince, Felkai Sára, Gyapjas Viktor, Varga Vince Dániel, Neszmély Boglárka, Dömsödi Dalma, Petik Panna, Pőcze Panna és Valentin Kamilla), kézilabda (Ballai Borbála, Ferenczy Diána, Zsigmond Panna, Imre Szofi, Kármán Luca és Simon Petra), strandkézilabda (Buzsáki Bodza, Tóth Eszter, Zentai Dorottya), birkózás (Váncza István, Szabados Noémi és Gombos Alex), úszás (Mihályvári-Farkas Viktória és Gálicz László) vívás (Szemes Gergő), kajak-kenu (Fekete Dorina) és a teke (Hegedűs Tímea) sportolói kaptak díjat, miután a korosztályos Európa- és világbajnokságokon érmes helyezéseket értek el, sőt néhányan közülük már a felnőttek között is letették névjegyüket.

Az eseményen a FradiMédia stábja is jelen volt – kattintson a videóért!

01.