HATODIK ALKALOMMAL IS ALBERT-KUPA

A Ferencvárosi Torna Club idén hatodik alkalommal rendezi meg a fiúk utánpótlástorna-versenyét.

A négy különböző korosztály versenyeit az FTC-MVM Népligeti Sportközpont tornacsarnokában, szeptember 30-án, szombaton és október 1-jén, vasárnap rendezik. Az FTC mellett a BHS, a KSI, a GYAC és a DEAC szerepel a résztvevők között. A verseny a korábbiakhoz hasonlóan felkészülési lehetőséget biztosít a hazai bajnokik előtt.

Szeptember 30-án délelőtt tíz órától a serdülő kezdő és haladó korosztályok versenyével veszi kezdetét a megmérettetés, majd délután kettőtől a gyermek haladók szereplésével folytatódik. Október elsején, vasárnap ugyancsak tízkor kezdenek a gyermek kezdő korosztály tagjai, a rendezvény pedig egy órakor zárul.

A belépés az FTC-s belépőkártyával rendelkezők számára ingyenes, míg a vendég nézők belépőjegy ellenében tekinthetik meg a versenyt. A nézőket mindkét nap reggel kilenc órától várják a szervezők.