Eb-bronzérem!

Boncsér Krisztián harmadik lett a berni junior Európa-bajnokságon!

Az FTC Ybl Tervező tornásza, Boncsér Krisztián fantasztikus teljesítménnyel bronzérmesként zárt a berni junior Európa-bajnokságon! Boncsér vasárnap három szeren volt érdekelt, és a selejtezőkhöz képest mind a három szeren sikerült javítani a helyezésén! Talajon 14,666 ponttal 3. helyezést ért el, ugrásban 14,616 ponttal 4. helyezést ért el, míg nyújtón 13, 616 ponttal a 6. helyen zárta a versenyt. A siker értékét növeli, hogy 2004 óta magyar fiú ifi tornásznak nem sikerült érmet szerezni junior Európa-bajnokságon! Gratulálunk Boncsér Krisztiánnak és edzőinek Kerekes Zsombornak, valamint Deák Zoltánnak!

Mikulás a Népligetben

A Népligeti Sportközpontban járt a Mikulás, aki sok fradista gyereknek adott ajándékot.

A Császár emléke

Albert Flórián 51 évvel ezelőtt, 1967. december 4-én nyerte el az európai labdarúgás legrangosabb egyéni elismerését, az Aranylabdát.