Bronzérem az Eb-n!

Az Albert Alapítvány gratulál támogatottjának, Török Zsoltnak az U23-as Európa-bajnokságon elért 3. helyezéséhez.

Zsolt a nyolcaddöntőben 8-0-ra győzött az ukrán Jevgeny Szaveta ellen, majd a török Ibrahim Sadullah Tigci következett, akivel szemben nagyobb értékű akcióval nyert a magyar versenyző. Az elődöntőben a német Etka Sever megállította Zsoltot, így versenyzőnk a bronzmérkőzésen indulhatott. Török a harmadik helyért végig vezetve, remekül birkózott a svéd ellenfelével szemben, így a ferencvárosi sportoló felállhatott a dobogó harmadik fokára.

Mikulás a Népligetben

A Népligeti Sportközpontban járt a Mikulás, aki sok fradista gyereknek adott ajándékot.

A Császár emléke

Albert Flórián 51 évvel ezelőtt, 1967. december 4-én nyerte el az európai labdarúgás legrangosabb egyéni elismerését, az Aranylabdát.