Övék a jövő

Popov Patrik és Lakatos István teljesítményét díjazta az Albert alapítvány. -VIDEÓ!

Két fiatal utánpótlás labdarúgónk, Popov Patrik és Lakatos István vehette át az Albert alapítvány díját. Popov Patrik az elmúlt szezonban gólkirályi címet nyert az U17-es korosztályban, sőt teljesítményének köszönhetően játszhatott az U21-ben és bemutatkozhatott az NB III-ban is. A Ferencvárosi Torna Club labdarúgó utánpótlás edzői az U17-ben játszó Lakatos Istvánt választották a legjobb játékosnak. A két fiatal sportoló a díjátadást követően nyilatkozott a fradi.hu-nak.