Együttműködés

Az Albert Alapítvány és a HORFER Serleg kft. együttműködési megállapodást kötött.

Az Albert Alapítvány és a HORFER Serleg kft. együttműködési megállapodást kötött, miszerint a jövőben kizárólagosan a cég készíti és forgalmazza az alapítvány ajándéktárgyait. A szerződést Albert Flórián, Albert Magdolna írta alá. A HORFER Serleg kft. sajtóanyagában hangsúlyozta, az Albert Alapítvánnyal kötött megállapodás már a jövő elképzeléseinek egyik kimagaslóan fontos állomása, ez egy igazi mérföldkő a cég életében.