Új lehetőség

Ifj. Albert Flórián a Budaörs vezetőedzője lesz, de emellett a Ferencvárosi Torna Clubtól sem szakad el.

A Ferencvárosi Torna Club játékos-megfigyelő rendszerének vezetője, Ifj. Albert Flórián lesz az NB III-as bajnokság Nyugati Csoportjában szereplő Budaörs csapatának vezetőedzője. A korábbi kiváló labdarúgó ettől függetlenül nem szakad el a Ferencvárostól, hiszen a vezetőedzői feladatai mellett továbbra is koordinálni fogja klubunk scout-hálózatát.

Az FTC gratulál Ifj. Albert Flóriánnak a kinevezéshez, és sok sikert kíván a vezetőedzői pályafutásához.