Sportolj a Fradiban!

Az Albert Alapítvány szakosztályaink segítségével jó hangulatú családi napot tartott a Telepy Károly Általános Iskola és Gimnáziumban.

Klubunk központi alapítványa, az Albert Alapítvány nemrégiben családi napot tartott a Telepy Károly Általános Iskola és Gimnáziumban.

Az iskolába számtalan Fradi-kötődésű gyermek jár, sokan már most is egyesületünknél sportolnak, de a cél, hogy a jelenleginél is több fiatal kerüljön közelebb az FTC-hez.

Éppen ezért az Albert Alapítvány rendezvényén a Ferencvárosi Torna Club összes szakosztálya toborzót tartott, míg az akrobatikus tornászok, a női tornászok, a curlingesek, valamint atlétikásaink külön bemutatót is tartottak.

A kiváló hangulatú esemény rendkívül sikeres volt, és reményeink szerint, számtalan gyermek kapott kedvet hozzá, hogy a jövőben a Fradiban sportoljon.