Egy százalék

Alapítványunk a ferencvárosi szurkolók és szimpatizánsok adófelajánlását kéri.

Kérünk minden ferencvárosi szurkolót és szimpatizánst, hogy a jogszabály adta lehetőségekkel élve adója 1 százalékával támogassa a Ferencvárosi Torna Club központi alapítványát, az Albert Flórián Labdarúgó Utánpótlás és Sportalapítványt.

Az alapítvány célja: klubunk hagyományainak ápolása, az utánpótláskorú sportolók emberi, erkölcsi, szellemi fejlődésének, a működés feltételeinek elősegítése, a fiatalok magas színvonalú sporttevékenységének támogatása.

Neve: Albert Flórián Labdarúgó Utánpótlás és Sportalapítvány
Székhelye: 1091, Budapest, Üllői út 129.
Adószáma: 18296147-1-43

A szükséges nyomtatványt (lásd az alábbi képen) a kézhez kapott adóbevallási csomag részeként kapják meg szurkolóink.

Az adóbevallást és az egy százalék felajánlását online is ki lehet tölteni. Ehhez előbb ezt a programot kell letölteni, majd ezt a nyomtatványt kitölteni.

Érem és kvalifikáció!

Kadet birkózónk, Szabados Noémi ezüstérmes lett a Szkojéban zajló Európa-bajnokságon, így kvalifikálta magát az Ifjúsági Olimpiára!

Tornázni öröm!

A Ferencváros női torna szakosztálya idén is megrendezte hagyományos országos leány utánpótlás versenyét a népligeti tornacsarnokban.

1%: Közel a határidő!

Ugye nem felejtetted el? Május 22-ig még felajánlhatod adód egy százalékát a jövő fradista bajnokainak! Élj a lehetőséggel!