Albert Támogatás

Az alábbi fiatal reménységek részesültek az Albert Alapítvány elismerésében.

GOSCHI ANNA ATLÉTIKA
(Országos Diákolimpiai 2. hely, nemzetközi versenyeken szép sikerek három számban is, magasugrás, távolugrás, 50m)

LAPITE RAJMUND OLUJISI ATLÉTIKA
( 2012. Országos Bajnoki 3. hely, tagja az idei Ifjúsági VB csapatnak)

DIENES KINGA EVELIN AKROBATIKUS TORNA
( 2012. / 8 versenyből 6-on két érmet akasztottak a nyakába, női páros és hármasban)

HORVÁTH ELIZABETH AKROBATIKUS TORNA
( a szezon szinte minden versenyén dobogós helyen végzett, vagy nyert párosban, hármasban)

HORVÁTH EMILIA AKROBATIKUS TORNA
( országos Utánpótlás Kupa 3. hely, 2012. legjobb eredménye egy 4. és egy 3. hely)

SEBESTYÉN LILIÁNA AKROBATIKUS TORNA
(gyermek UP kategóriában leány párosban és hármasban minden versenyen dobogós helyezett)

KORONDI IVÁN BIRKÓZÁS
( 2012. OB 1.hely, 2013. OB 1.hely, emlékversenyeken több dobogós hely)

KRASZNAI MÁTÉ BIRKÓZÁS
(tagja a rió-i olimpiai, az EB, a VB keretnek, idén háromszoros bajnok, U 23, felnőtt és junior kategóriában)

MOHÁCSI KRISZTÓFER BIRKÓZÁS
(2012. Diákolimpia 2. hely, Magyar Bajnokság 2. hely)

OSBÁTH OLIVÉR BIRKÓZÁS
( idén OB 1. hely, Diákolimpia 1. hely )

LOTZ PATRIK JÉGKORONG
( az előkészítő korosztályban mind a bajnokságban, mind a nemzetközi kupákban szárnyaló csapatának vezéregyénisége)

NEMES DOMONKOS JÉGKORONG
( Patrik csapattársa, a csapat másik nagy ígérete)

BARANYI MÁTÉ FÉRFI KÉZILABDA
( OB. 6. hely a csapatban, ígéretes játékos)

KENYHERCZ DÁNIEL FÉRFI KÉZILABDA
(OB. 6. hely, meghatározó játékos a csapatban)

FALUVÉGI DOROTTYA NŐI KÉZILABDA
( 15 évesen már játszik a 20 évesek között, korosztályában többszörös bajnok, 2012. OSB 2.helyen végzett csapat vezéregyénisége)

KOCSIS ÁGNES NŐI KÉZILABDA
( 2012. óta a felnőtt csapat tagja, 2012. országos junior 3. hely, korosztályában többszörös magyar bajnok)

TÓTH MELINDA NŐI KÉZILABDA
( korosztályos csapatában több érmet szerzett az országos bajnokságban, az EB-en 5. helyen végzett csapat tagja )

VERMES DOROTTYA NŐI KÉZILABDA
( többszörös bajnok a korosztályában, 2012, OSB csapat 2. hely, a serdülő válogatott tagja)

HARIS ATTILA LABDARÚGÁS
( korosztályos U 17-es válogatott )

MÁNDOKI LÁSZLÓ LABDARÚGÁS
( 2000-es korosztály legígéretesebb játékosa)

BÍRÓ PATRIK TEKE
( Felnőtt Férfi Szuperliga csapat kezdő játékosa, az év legtöbb egyéni versenyén dobogós hely, 2008. óta válogatott, FTC férfi szuperliga ifj.bajnokság alapszakasz 3. hely)

SÁROSI KRISZTIÁN TEKE
(2012. több utánpótlás emlékverseny dobogósa, Bp-i bajnokság egyéni 2. hely, országos serdülő páros bajnokság 2. hely, FTC Szuperliga ifi csapatában részvétel, 2013. magyar serdülő válogatott kerettag, 2012.Budapest válogatott)

TÓBIÁS ANETT TEKE
( több emlékverseny dobogós hely, BP, serdülő egyéni 3.hely, női Szuperliga csapatbajnokság 3.hely, Női szuperliga ifjúsági csapatbajnokságban 2. hely, Diákolimpia Területi Döntő 2. hely, 2013: Országos Utánpótlás páros döntő 1. hely, Országos Diákolimpia Döntő 1. hely, FTC Szuperliga ifi csapatának tagja, serdülő tekeválogatott, 2012. óta Budapest válogatott kerettag)

DUDÁS NORBERT FÉRFI TORNA
(2012. egyéni összetett 1. hely, ifjúsági EB válogatott csapattag, felnőtt mesterfokú bajnokságon nyújtó 3.hely, lovon 4. hely, ifjúsági magyar egyén i összetett bajnok, és minden szeren dobogós hely)

GŐDÉNY PÁLMA NŐI TORNA
(2012. serdülő országos egyéni összetett bajnok, gerendán országos bajnok, több dobogós hely egyéb kadett versenyeken gerendán, 2013. a Diákolimpián ugrásban első )

KANAI VIVIEN NŐI TORNA
( 2012-es serdülő összetett bajnok, gerendán 3, kadett országos szerbajnok ugrásban, Budapest egyéni összetett 2, gerendán 1, Országos Diákolimpia egyéni 7. hely, több nemzetközi verseny dobogósa, 2013. országos kadett bajnok gerendán, Diákolimpia 1. hely)

MOLNÁR CSENGE NŐI TORNA
( 2012. országos egyéni összetett 2. talaj 3, Bp, serdülőbajnok ugrásban, Diákolimpia ugrás 1. hely, 2013. kadett országos szerbajnok ugrásban, múlt héten a serdülő egyéni Bp.bajnokságon 4 aranyérem)

FELKAI BOGLÁRKA ÚSZÁS
(serdülő úszóválogatott, többszámos versenyző, több korosztályos magyar bajnoki cím, klubrekord)

HOLÁNSZKY LAURA ÚSZÁS
( korosztályában több számban ranglista vezető, és többszörös bajnok)

SÓS DÁNIEL ÚSZÁS
( serdülő válogatott, több számban vezeti a 15évesek ranglistáját, az Európai Ranglistán 3. és 6. helyen áll, többszörös csúcstartó, korosztályos bajnok, tagja az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválra készülő válogatottnak)

GOSCHI ÁDÁM VÍZILABDA
( korosztályos válogatott)

JÓKAI MIKLÓS GERGELY VÍZILABDA
( korosztályos válogatott)

KOLOZSI BERTALAN VÍZILABDA
( gyerekcsapatunk meghatározó tagja, de játszik már a serdülők között is)

KÓSIK SOMA VÍZILABDA
( junior válogatott, több nemzetközi és hazai tornán a „legjobb kapus” cím tulajdonosa, a felnőtt és az ifjúsági csapatban is szerepel)

SZABÓ BENCE VÍZILABDA
(fiatal kora ellenére a 2001-es korosztályban is meghatározó tag)

SZAPEK SZILVESZTER ANDRÁS VÍZILABDA
( tavaly és idén is válogatott csapattag, a korcsoport meghatározó játékosa, tavaly bronzérmet szerzett csapat tagja )




Mikulás a Népligetben

A Népligeti Sportközpontban járt a Mikulás, aki sok fradista gyereknek adott ajándékot.

A Császár emléke

Albert Flórián 51 évvel ezelőtt, 1967. december 4-én nyerte el az európai labdarúgás legrangosabb egyéni elismerését, az Aranylabdát.