Sportolj a Fradiban!

Klubunk a Telepy Károly Testnevelés Iskolában járt, hogy megismertesse a fiatalokat a Fradi sikereivel és jelenlegi környezetével.

Az Albert Alapítvány szervezésében, szerda délelőtt klubunk a kilencedik kerületi Telepy Károly Iskolában járt. Egyesületünk célja az volt, hogy a mai fiatal korosztályt közelebb hozza a Fradihoz, és minél több gyermeket győzzön meg arról: kiváló sportolási lehetőségek, remek közösség és fanatikus szurkolótábor várja őket klubunknál.

Az esemény meglepetésvendége a kétszeres olimpiai bajnok Dr. Magyar Zoltán volt, aki ismerős tanteremben beszélhetett a gyerekeknek az FTC-ben szerzett élményeiről, sikereiről.